دانلود آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص 17 صفحه + zip

دانلود آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص تحقیق آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص مقاله آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص

دسته بندی: مدیریت

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 548 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد اسلاید : 17 صفحه

ISO 10006 آشنایی با استاندارد وظیفه اصلی كمیته های فنی تهیه استانداردهای بین المللی است نویس استانداردهای .
پیش بین المللی كه توسط كمیته های فنی مورد پذیرش واقع شده باشند ، برای رأی گیری بین اعضا با گردش در می آیند .
انتشار یك استاندارد بین المللی نیازمند تأیید دست كم 75% از اعضای دارای حق رأی می باشد .
استاندارد ایزو 10006 توسط كمیته فنی 176 ISO/TC ، (مدیریت كیفیت و تضمین كیفیت) و توسط زیر كمیته 2 SC (سیستم های كیفیت) تهیه شده است .
ویرایش دوم ایزو 10006 كه به طور فنی بازنگری شده است ، ویرایش اول (ایزو 10006:1997 ) را باطل نموده و جایگزین آن می شود .
مشخصات استاندارد ISO 10006 این استاندارد بین المللی راهنمایی‌هایی برای مدیریت كیفیت در پروژه ها ارائه می كند .
این استاندارد بین المللی راهنمایی‌هایی برای كاربرد مدیریت كیفیت در پروژه‌ها ارائه می كند .
این استاندارد بین المللی یك راهنما برای خود «مدیریت پروژه» نمی‌باشد.
از آن جایی كه این استاندارد بین المللی یك مدرك راهنما می باشد ، لذا برای مقاصدی مانند صدور گواهی نامه / ثبت مورد استفاده قرار نمی گیرد.
ISO 10006 سازمان ها در این استاندارد بین سازمان ایجاد كننده پروژه و سازمان پروژه فرق قائل است .
سازمان ایجاد كننده پروژه ، سازمانی است كه تصمیم به اجرای پروژه می گیرد .
سازمان پروژه ، پروژه را اجرا می كند .
ممكن است سازمان پروژه بخشی از سازمان ایجاد كننده پروژه باشد .
در این استاندارد بین المللی ، راهنمایی برای مدیریت كیفیت پروژه ها بر اساس هشت اصل مدیریت كیفیت بنا نهاده شده است : مشتری محوری رهبری دخیل بودن افراد رویكرد فرایندی رویكرد سیستمی درذ مدیریت بهبود مداوم متقابل با تأمین كننده رویكرد واقع بینانه در تصمیم گیری روابط سودبخش ISO 10006 فرایندها در فرآیند استراتژیك مدیریت منابع فرایندهای مرتبط با منابع فرایندهای مرتبط با افراد پدید آوری محصول فرایندهای مرتبط با وابستگی فرایندهای مرتبط با محدود فرایندهای مرتبط با زمان فرایندهای مرتبط با هزینه فرایندهای مرتبط با ارتباطات فرایندهای مرتبط با ریسك فرایندهای مرتبط با خرید اندازه‌گیری ، تحلیل و بهبود فرایندهای مرتبط با بهبود اندازه گیری و تحلیل بهبود مداوم فرایند استراتژیك به كارگیری اصول مدیریت كیفیت از طریق فرایند استراتژیك مشتری محوری رهبری دخیل بودن افراد رویكرد فرایندی رویكرد سیستمی در مدیریت بهبود مداوم رویكرد واقع بینانه در تصمیم گیری روابط سودبخش متقابل با تأمین كننده فرایندهای مرتبط با منابع هدف فرایندهای مرتبط با منابع طرح ریزی و كنترل منابع می باشد .
فرایندهای مرتبط با منابع عبارتند از : طرح ریزی منابع كنترل منابع منابع شامل تجهیزات ، تسهیلات ، منابع مالی ، اطلاعات ، مواد ، نرم افزار كامپیوتری ، افراد ، خدمات و فضا می شود .
فرآیندهای مرتبط با افراد فرایندهای مرتبط با افراد عبارتند از : ایجاد ساختار سازمانی پروژه تخصیص افراد ایجاد تیم فرایندهای مرتبط با وابستگی پروژه ها سیستمی از فرایندهای به هم وابسته و طرح ریزی شده را شامل می شود و معمولاً اقدام در یكی از این فرایندها روی سایر فرایندها ، تأثیر می گذارد .
فرای

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص ” نمودید تشکر می کنیم، در سایت مقاله طلایی انواع فایلها با کیفیت مناسب را می توانید پیدا کنید.

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص;تحقیق آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص;مقاله آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص;آشنایی با استاندارد ISO 10006 17 ص

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *