پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی 6 صفحه + docx

پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی

دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 6

حجم فایل: 17 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی دارای6صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش

ابزار مورد استفاده در این تحقیق پرسشنامه محقق ساخته ای می باشد که با استفاده از تعیین مولفه های مهم تربیت شهروندی در برنامه درسی تحقیقات پیشین که در این زمینه صورت گرفته است تعیین گردید و پس از تایید اساتید راهنما و مشاور اجرا شد . در ابتدا برای تعیین پایایی ابزار مورد نظر روی 60 نفر از معلمان زن و مرد اجرا شد

شیوه نمره گذاری پرسش نامه:

پاسخ نامه با استفاده از مقیاس رتبه ای لیکرت تنظیم شد. پاسخگو می بایست پس از مطالعه هر یک از گویه ها، با گذاشتن علامت در هر یک از پنج گزینه که شامل خیلی كم ، کم، متوسط، زیاد وخیلی زیاد است نظر خود را در مورد دو وضعیت موجود و مطلوب برخورداری برنامه های درسی از مهارت های اطلاعاتی- ارتباطاطی در پرسشنامه اعلام کند.

با عنایت به اینكه پرسشنامه شامل پنج وضعیت می باشد یعنی واحد گویه ها از5، 4، 3، 2، 1 می باشد.برای هر گویه پنج وضعیت وجود دارد كه كمترین نمره 1 و بیشترین نمره فرد در آن گویه 5 می باشد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی ” نمودید تشکر می کنیم، در سایت مقاله طلایی انواع فایلها با کیفیت مناسب را می توانید پیدا کنید.

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
پرسشنامه تربیت شهروندی در برنامه درسی;تربیت شهروندی در برنامه درسی;مقیاس تربیت شهروندی در برنامه درسی

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *